GESTALTTERAPEUTEN
Menu
  • NYHETER
  • ARTIKLER
  • INTERVJUER
  • KURS & VERKSTED
  • Redaksjonen
  • Abonner på nettsiden
  • ARKIV
Menu

IDG konferanse 21. juni

Skrevet 9. juni 202321. august 2024 av Redaksjonen

Det er nå straks klart for IDG-festival i Oslo. Satsningen på «Inner Development Goals» er fortsatt i startfasen. Ikke bare her i Norge, men også i resten av verden.

Konferansen som arrangeres i hagen til Senter for relasjon og endring i Nobels gate 16 a, kommer som en slags oppsummering av et års arbeid for ildsjelene i Norge og for å skape grunnlag for videre satsning.

Programmet er bygget opp rundt personlig eller kollegialt arbeid med viljesbuen, med teater-forestilling etterpå basert på arbeidene som er gjort!

Hvor går IDG videre? 
Programmet avsluttes med refleksjoner fra Hans Morten Skivik, Beate Jelstad Løvaas, Kathrine Aspaas, Heidi Lyngstad og Tove Kaiku om arbeidet med bærekraftmålene og nødvendigheten av indre, utviklingsmål på veien dit. 

Les mer
Les mer om konferansen her: https://www.relate2change.com/idg-conferance-21-june-2023

Du kan lese mer om IDG i Norge her: https://gestaltterapeuten.no/2023/03/idg-indre-utviklingsmal/
NGI tilbyr dessuten opplæring i veiledning rettet mot IDG. Les mer om dette her: https://gestaltterapeuten.no/2023/05/nytt-studium-ved-ngi-idg-veileder/

 

 

 

Share on Social Media
x facebook email

TIDLIGERE UTGIVELSER
Du finner alle NGFs publikasjoner (årbøker, GESTALT, Gestaltterapeuten og NGF-blad) her

Søk i Gestaltterapeuten

Fra NGF

Årsmøte 2025, ekstraordinært
Kurs: SANSBAR og SANSEVAR RETREAT
Årsmøte 2025
Årsmøte 2024
Årsmøte 2023
  • NGF
  • Personvern
©2025 GESTALTTERAPEUTEN